Inzerce

Rok 2013 uvedl placenou verzi magazínu pro čtenáře. Poplatek je 150,- za kalendářní rok. Starší články jsou všechny ZDARMA dostupné a vždy budou. Tento drobný poplatek jsme zvolili proto, aby magazín mohl dále pokračovat a zajistit kvalitní články a odměny pro redaktorky, které tím ochotně tráví hodiny svého času. Skoro 4 roky byl magazín zdarma a každý měl přístup k velmi hodnotným informacím, které nadále budeme rádi zveřejňovat, proto prosím berte tento poplatek jako podporu kvality článků a budoucnosti samotného magazínu. Velmi si toho vážíme!


Za to jsme však umožnili ZDARMA inzerovat v sekcích - Seznam tanečních škol, Kalendář akcí a Bazar. Přidávejte své školy či akce přes ONLINE formulář - je to jednoduché ;) Vše se zobrazí jakmile to administrátor schválí - proces může trvat 3 - 10 dní.

Bannerová reklama zůstává placená a ceny se neměnily poslední 2 roky a zatím ani měnit nebudou, takže pro své akce můžete využít i tuto reklamu.


SOUTĚŽ

  • Pokud chcete věnovat váš produkt (kosmetika, čaje, bižuterie, vstupenky na orientální show, slevu na kurz apod.) do soutěží na našem webu a to v jakékoliv hodnotě, po celou dobu soutěže (trvání soutěže 1 měsíc) umístíme Váš banner v sekci Soutěže + popisek o Vaší firmě/akci bude umístěn přímo v sekci Soutěže + na hlavní stránce bude umístěna zpráva o probíhající soutěži.

Pokud chcete věnovat Váš výrobek/službu do soutěže, pište na email reklama@orientmagazin.net

BAZAR

Vaše bazarové zboží můžete inzerovat v sekci Bazar, je to zdarma a formulář najdete přímo v sekci Bazar!
Popř. pište na bazar@orientmagazin.net
POZN. Počítejte prosím 3 - 10 dní na vyřízení inzerce, o všem Vás budeme průběžně informovat! Pokud od nás nedostanete po delší době odpověď, nebojte se ozvat znovu, některé emaily se ztráci ve SPAMU.

Děkujeme!

Fotografie týdne
Bamba Kashar - první tanečnice, která se objevila v egyptském (němém) filmu.

Anketa
Jak často jezdíte na taneční soutěže?
Více jak 3x do roka 5 %
3x do roka 14 %
2x do roka 6 %
Jednou za rok 23 %
Nejezdím 52 %
Celkem hlasů: 84